CONTRACTED HEALTH INSTITUTIONS

Uzdent Diş Klinikleri’nin kökleri, 1988 yılına kadar gitmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından verilen Sağlık Turizmi Yetki Belgesi‘ne sahip olan kliniklerimiz; Türkiye’nin en saygın sağlık kurumları arasında yer almaktadır.

Kayseri ve Nevşehir’de toplam beş şubemizde, 35 hekim ve yaklaşık 150 personel ile  %100 hasta memnuniyeti odaklı çalışma prensibine sahip olan kurumlarımızda; deneyimli, uzman ve dinamik kadrolarımız ve modern ekipmanlarımızla, hastalarımızın rahatlıkla ulaşabileceği yerlerde kesintisiz hizmet vermekteyiz.

 

 

Kliniklerimiz, yurt dışından gelen hastalarımıza dil problemi yaşamadan ulaşım, konaklama ve diş tedavi hizmeti de vermektedir.

Kurumumuzda; implant, ortodontik tedaviler, diş protezleri, periodontal tedaviler, endodonti, pedodonti, cerrahi operasyonlar,  diş beyazlatma, gülüş tasarımı gibi estetik diş hekimliği ve diğer tüm diş tedavileri büyük bir özveri ile yapılmaktadır.

Gelişen medikal teknolojileri sürekli takip eden, tanı, teşhis ve tedavi yöntemlerini en güncel teknolojilerle sürekli ileriye taşıyan Uzdent, hizmetleri en hızlı ve güvenilir biçimde hastalarının hizmetine sunmak için çalışmaktadır.

Ayrıca Kurumumuz Uzdent İletişim Merkezi ile tedavi sonrası da hastalarının her türlü sorunlarıyla ilgilenmeyi kendine görev bilmektedir.

Sağlığınız Uzdent’de çok değerlidir.

Covid-19’u kliniğimizden uzak tutacak bütün önlemleri aldık. Hem çalışanlarımızın hem de hastalarımızın güvenliğini sağlayacak önlemler kurumlarımızda en üst seviyede uygulanmaktadır. Kliniklerimiz her hastadan sonra en ince ayrıntısına kadar dezenfekte edilmektedir. Bütün çalışanlarımız Sağlık Bakanlığı’nın belirttiği standartlarda koruyucu ekipmanlarla hastalarımıza hizmet vermektedir.

2004 yılında girişimci bir grup hekim tarafından Orta Anadolu Sağlık Hizmetleri Sanayi Ticaret ve A.Ş. unvanıyla kurulan şirketimiz Anadolu’nun güzel kenti Nevşehir’e güzel bir hastane yapma kararı almıştır. 07.12.2007 tarihinde ruhsatlandırılmış ve faaliyetine resmen başlamıştır.Açılmasıyla beraber, beklenenin üzerinde bir ilgiyle karşılaşan hastanemiz, halkımızın teveccühüne layık olmak için elinden gelen tüm imkanları seferber etmektedir. Mesai mefhumu aranmaksızın hizmet veren hastanemiz 24 saat Acil Servisi ve acil servise destek olan tüm uzman hekim kadromuzla 365 gün hizmettedir. Resmi tatiller dışında Cumartesi günü dahil hizmete açık olup şu an 18 branşta 31 doktor, 25 poliklinik, 4 yataklı Koroner, 4 yataklı Dahili, 3 yataklı Cerrahi Yoğun Bakım ve 10 kuvözlü Yeni Doğan Yoğun Bakımı, yabancı dil bilen turizm departmanı ile şimdilik 87 yatak kapasitesi ile yerli ve yabancı hastalarımıza hizmet vermektedir.

Hedefimiz en ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip uluslararası kalite standartında, geniş kitlelere ulaşabilecek hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Yönetim Anlayışımız ;

Hekimlerimiz ve personelimize en uygun koşulları sağlamak ve onlar için huzurlu bir çalışma ortamı oluşturmak,
İşinden memnun personel noktasından hareketle,hastanemizden memnun ayrılan hasta portföyünü artırmak,
Verdiği hizmet ve sahip olduğu işgücü istihdamıyla sektörde marka olmayı başarmış bir sağlık kurumu olabilmektir..
 

Personel Profilimiz ;

Güleryüzlü hizmet anlayışını benimsemiş,
Kişisel farklılıkları ne boyutta olursa olsun birbiriyle uyum içinde olan
Yaptığı iş konusunda maksimum bilgiye sahip olmayı amaçlayan ve bilgi paylaşımına açık,
Kendi departmanıyla ilgili gelişmeleri yakından izleyen, işleyişle ilgili sorunları tespit edip, çözümler üretebilen,
Sadece insan ilişkileri ve hastaya hizmet noktasında değil yaşamının her alanına kaliteyi yerleştirimiş bireyler.

Open chat